9 posts Page 1 of 1
Postby Adam » 30 Oct 2014 06:03
Witam,
i zapraszam wszystkich rodaków do korzystania z forum :D
Postby pbatteh » 28 May 2016 22:26
Cześć Adam, Paweł jestem.
Bardzo, bardzo fajny odtwarzacz, wielkie dzięki za Polskie tłumaczenie, świetna robota. :) Zauważyłem że audio które wyprowadza Potplayer z equalizerem wraz z Realtek'owym Dolby Digital Plus odpowiada moim upodobaniom. Patrzę teraz właśnie i szukam nad jakimś rozwiązaniem na temat wizualizacji - niestety, żadne nie chcą działać. Działa tylko Alchemia, pobrałem inne do WMP, pokazują się w Pot ale po ustawieniu tylko blackscreeny wyświetlają. Fajnie by było to ogarnąć. Może miałeś jakieś doświadczenie z wizualizacjami na Pocie?
Postby Adam » 30 May 2016 21:04
Witaj,
Przejdź na stronę http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind ... locale=415
pobierz i zainstaluj wizualizacje, przejdź do ustawień PotPlayera i testuj ;)
U mnie na Win10 90% z nich działa bezproblemowo.
Postby karmi32 » 06 Apr 2017 03:06
Witam wszystkich użytkowników tego forum!
Adam, mam tyle pytań, ale jedno mnie nurtuje najbardziej: polskie tłumaczenie będzie dalej rozwijane :?: :?: :?:
Postby Adam » 07 Apr 2017 02:39
Jest i będzie, w miarę potrzeb, czasu, etc. Do dzisiejszej wersji ...1640 zostało już wysłane. Więcej>>>
Postby fysiu » 08 Apr 2017 00:47
Cieszę się, że nie porzucasz całkiem PotPlayer'a Adamie ;)
Widzę, że działasz już bardziej prywatnie na swoim blogu. Oprócz tłumaczenia, można liczyć także na kolejne wydania niezastąpionego FanPacka? :)
Postby jasmley » 08 Apr 2017 09:21
Witam wszystkich.
Używam tego playera od kilku dni i chciałem się zapytać czy jest wykaz stron czy coś podobnego z których można poprzez url oglądać różne rzeczy na Pot playerze ?
Z Youtubea wszystko działa, ale jak już próbowałem odtworzyć coś z dailymotion to niestety nie działa. Czy to jest u mnie tylko taki probem ? Jeżeli nie jakie jest rozwiązanie.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.
Postby karmi32 » 09 Apr 2017 02:34
fysiu wrote:...Oprócz tłumaczenia, można liczyć także na kolejne wydania niezastąpionego FanPacka? :)

Kliknij tutaj :D
Postby fysiu » 12 Apr 2017 15:29
karmi32 wrote:
fysiu wrote:...Oprócz tłumaczenia, można liczyć także na kolejne wydania niezastąpionego FanPacka? :)

Kliknij tutaj :D

Dzięki :D
9 posts Page 1 of 1

Login